TV Bant Reklam

 

TV Bant Reklam, televizyonların dizi, sinema filmleri veya başka içeriklere sahip programların yayını sürerken, televizyonların alt tabanından yatay olarak, bazen de sol veya sağ yanlarından kayarak görünen ürün tanıtımlarıdır. Bu çeşidin tasarımları, full olarak hazırlanıyor. Yani ürün resimleri, marka logosu, kurumsal sloganları olabildiği gibi bazen, bu tip bantlarda hareketli animasyonlar da kullanılabiliyor.

Ekranın yaklaşık olarak dörtte biri kadar alanda yayınlanır. RTÜK kurulları gereği bir reklam süresi 8 saniyedir. İzleyici programı aktif izlerken ekranda markanızın bilinirliğinin artırılmasına yardımcı olur. TV Bant Reklam tasarımı WOW Medyatv’ye yayından 3 ile 5 saat öncesinden bilgi verildiğinde ücretsiz yapılmaktadır.

Hemen Fiyat Teklifi Alın

En uygun fiyatla TV Bant Reklam Fiyatı almak için TV Reklam temsilcimizle görüşün, anında TV Reklam Fiyatları alın!

0 850 305 0 270

İşlerimiz

A Haber Canlı Yayın / Cumhurbaşkanı Mitingi

CNNTürk/ Tarafsız Bölge / Deniz Baykal Röportaj

Bloomberg HT / Finans Cafe 

asb_line-1200x35

TV Spot Reklam

 

TV Spot Reklam, jenerikten hemen sonra başlayan, müzikli ve/veya sesli olarak seslendirilen, görüntüde ürün fotoğraflarının kullanıldığı tanıtımlardır. Genellikle markanın veya firmanın kurumsal sloganı seslendirilir veya melodik olarak müzik eşliğinde söylenir. Başka herhangi bir tanıtıcı cümle kurulmadığı gibi başka bilgi de verilmez. Ama reklamın birkaç spottan oluşması halinde, her spotta başka bir bilgi cümlesi kurulabilir.

Reklam filminiz hedef kitlenizin izlediği programların reklam kuşaklarında çıkacak şekilde planlanır. Seslendirme ve jingle desteği ile izleyicinin kulağına hitap edilir. Reklamınız büyük markalarla birlikte yayınlanacağından hedef kitlenin bilinç altında güven algısı oluşturur. Prestijli bir modeldir.

Hemen Fiyat Teklifi Alın

En uygun fiyatla TV Spot Reklam Fiyatı almak için TV Reklam temsilcimizle görüşün, anında TV Reklam Fiyatları alın!

0 850 305 0 270

İşlerimiz